Výroba moderných stropných systémov

O spoločnosti

Novodo Sp. z .o.o. pôsobí na stavebnom trhu od apríla 2012. Na prelome rokov 2015/2016 rozšírila svoju ponuku o inovačný stropný systém Vector (stropné dielce pre spriahnutý stropný systém VECTOR) a stala sa autorizovaným distribútorom spoločnosti Konbet Sp. z o.o. a Fabryka Stropów Sp. z o.o.

Hlavným cieľom spoločnosti je snaha o získanie úplnej spokojnosti zákazníkov, a preto spoločnosť ponúka výrobu stropov pre individuálne stavebné projekty a zabezpečuje prefabrikáciu stropov vo výrobni v Krakove. Na požiadavku zákazníka zabezpečuje montáž aj priamo na stavenisku.

Takýto inovatívny prístup k realizácii stavebných úloh pozitívne ovplyvňuje celkovú bilanciu nákladov na realizáciu stropov „na hotovo“.

Spoločnosť sa zameriava na vývoj na domácom trhu (južná časť Poľska), ako aj na export na Slovensko a do Česka. Strop VECTOR má vydané Osvedčenie o zhode systému riadenia výroby, ktoré bolo vydané 09-09-2016 cez Technický a zkušební ústav stavební Praha, s.p a platí na území Česka aj Slovenska.

Spoločnosť neustále zlepšuje infraštruktúru a ľudské zdroje, vďaka čomu zaručuje profesionálne a spoľahlivé plnenie stanovených úloh. Kladie dôraz na včasné vybavovanie objednávok a zaručuje vysokú úroveň poskytovaných služieb. Chceme aby efekty našej práce boli zhodné s očakávaniami zákazníkov a predloženým projektom.

Vykonávaním prác na základe inovatívnych riešení budujeme povesť našej spoločnosti, a zároveň prinášame zákazníkom kvalitnejšie riešenia ich požiadaviek.

Ocenenia priznané za Stropné dielce pre spriahnutý stropný systém VECTOR:

Strop VECTOR bol v decembri 2015 ocenený mesačníkom Builder – cena TopBuilder 2016. Ocenenie za mimoriadne inovatívne riešenia na stavebnom trhu.
Na Medzinárodných Trhoch v Poznani (Trhy BUDMA 2016) strop VECTOR obdržal Zlatú medailu Medzinárodných Trhov v Poznani 2016.
Na XXIII Stavebných Trhoch INTERBUD v Lodzi (4÷6 marec 2016) strop VECTOR obdržal cenu v kategórii „Inovatívny výrobok“.
Na 44. Stavebných Trhoch „Wiosna 2016“ v Krakove strop VECTOR obdržal cenu  „Najlepší Výrobok prezentovaný na Stavebných trhoch v kategórii Stavebne materiály a technológie“.

Galéria

Kontakt

Novodo Sp. z o.o.
Kancelária a výrobný závod
ul. Domagały 1 | 30-841 Kraków, Poľsko

telefón: 0048 731 777 310
fax: 0048 12 444 77 31
e-mail: kontakt@strop-vector.eu – kancelária a výrobný závod

Odborný poradca a autorizovaný statik na Slovensku:
mob.: 00421 944 160 143
office@kmm-projekt.sk

Sídlo predstavenstva
ul. Domagały 1 | 30-841 Kraków, Poľsko

Napíšte nám